Anasayfa Hakkımızda Refleksoloji Nedir Evde Hizmet Sağlık Refleksolojisi    Engelli Refleksoloji    Cinsel Refleksoloji    Makaleler     İletişim         
Kurumsal    
Şirket Profili
Vizyon
Misyon
Ekibimiz

KİTAPLARIMIZ
 
E-Bülten
 Ad Soyad :  
 E-Posta   :
ekle    çıkar
Anket

Sizce Refleksoloji Faydalı bir Uygulama mı?


Anket Sonuçları Yükleniyor. Lütfen Bekleyin ...

» Önceki Anket Sonuçları
Misyon
Rekabetin mutlak yaşam biçimi olduğu sınırsız bir dünyada rakip olmak ile lider olmak arasında ki farkı biliyoruz.Sürekli değişen ve gelişen dünyada ‘hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması’ bir yana ‘dün gibi’ de olmadığını biliyoruz.


Temel misyonumuz hastalara özelliklede engel gruplarına yardım ve kaliteli hizmettir.Uzun yıllar bu sektörde çalışan uzmanlar olarak bu gruplara yeni, hızlı ve bilimselliği ispatlanan dünyada hızla yayılan destek tedavileri ve bunların içinde de en etkili yöntem olan refleksolojiyi Türkiye de bütün bilimsel noktalara ve herkese anlatmak ve faydalı olduğunu ispatlamak ve bu konuda da zirve olmak temel hedefimizdir.

Psikoakademi Türkiye’ye bilimsel temelli sağlık ve engelli refleksolojisini getirmiş ve kamuoyuyla bütün bilgi ve tecrübelerini paylaşmayı temel ilke edinmiş bir kurumdur.

Bir gün Türkiye de herkes refloksolojiyi duyacak ve bu bilim tanınıp bilimsel mahvillerde tartışılacak ve rehabilitasyon merkezleri ile sağlık kuruluşlarında resmi olarak uygulanacaktır. Bu cümlemiz bir kehanet değil PSİKOAKADEMİ'nin hedefidir ve tüm engellere karşı inanç, azim,disiplinli ve titiz çalışma sayesinde gerçekleşecektir.

Tüm Hakları Saklıdır Refleks Center